Benjamínci Termíny

Rozpis utkání které se odehrají  ještě do konce školního roku.
Kromě těchto utkání máme ještě turnaj pro r. 2011 o víkendu 22.6.2019
Od 24.6 do 19.8. bude pro všechny volno.

Skupina BML 10-DJ:

SK Náměšť na Hané
SO 18.5. - 10:00

Sokol Dlouhá Loučka
SO 1.6. - 10:00

FK Velká Bystřice "A"
SO 8.6. - 10:00

FC Hněvotín
NE 16.6. - 9:30

BML 10:

- finálovou skupinu A o 1.-4. místo utvoří vítězové A skupin, plus nejlepší
tým ze druhých míst áčkových skupin
- skupinu B o 5.-9. místo tvoří zbývající dva týmy ze druhých a dvě družstva
s více body ze třetích míst A skupin a vítěz s více body z béčkových skupin
- skupinu C o 10.-14. místo zbývající tým ze třetích míst áčkových skupin,
dva týmy s více body ze 4. míst áčkových skupin, vítěz B skupiny s méně body
a tým s více body ze druhých míst béčkových skupin
- skupinu D o 15.-19. místo utvoří zbylá družstva ze čtvrtých a pátých míst
áčkových skupin, plus zbývající tým z druhých míst B skupin a tým s více
body ze třetích míst béčkových skupin
- skupinu E o 20.-24. místo tvoří zbývající družstvo ze 3. místa a týmy,
které se umístily na 4. a 5. místech béčkových skupin

Skupina BML 11-AJ:

Sokol Velký Týnec "A"
NE 19.5. - 10:00

SK Uničov "A"
NE 26.5. - 10:00

FC Hněvotín
NE 2.6. - 9:30

SK Uničov "B"
NE 9.6. - 13:30

BML 11:

- finálovou skupinu A o 1.-4. místo utvoří vítězové A skupin, plus nejlepší
tým ze druhých míst áčkových skupin
- skupinu B o 5.-9. místo tvoří zbývající dva týmy ze druhých, družstvo s
nejvíce body ze třetích míst A skupin a vítězové béčkových skupin
- skupinu C o 10.-14. místo zbývající týmy ze třetích míst áčkových skupin,
dva týmy s více body ze 4. míst áčkových skupin a tým s více body ze druhých
míst béčkových skupin
- skupinu D o 15.-19. místo utvoří zbylá družstva ze čtvrtých a pátých míst
áčkových skupin, plus zbývající tým z druhých míst B skupin a týmy ze
třetích míst béčkových skupin
- skupinu E o 20.-23. místo tvoří týmy, které se umístily na 4. a 5. místech
béčkových skupin

 Doprava pro oba týmy bude minibusem.